Patroni Roku edycja 2019

Szanowni Państwo,
Przedstawiamy Państwu wyniki konkursu grantowego Patroni Roku Edycja 2019. Łącznie wpłynęło 115 wniosków, w tym dotyczących poszczególnych motywów tematycznych:

Gustaw Herling-Grudziński – 16
Stanisław Moniuszko– 61
Anna Walentynowicz– 14
Powstania Śląskie– 9
Unia Lubelska – 15

Liczba wniosków w koszykach finansowych:
Koszyk A: od 1000zł do 19 999zł – 92
koszyk B: od 20 000zł do 30 000zł – 23

Wszystkie wnioski zostały poddane ocenie zgodnie z obowiązującym regulaminem konkursu oraz decyzją powołanych ekspertów i Zarządu Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej.Nagrodzonych zostało 30 projektów.

Lista laureatów

W większości przypadków przyznana kwota dofinansowania różni się od wnioskowanej. Szczegóły będą przekazywane bezpośrednio drogą mailową.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za udział wszystkim wnioskodawcom.
Złożone wnioski zachowywały wysoką wartość społeczną i merytoryczną, dlatego pozostajemy w nadziei, że znajdą Państwo inny sposób na pozyskanie potrzebnych do ich realizacji środków.

Zespół Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej

wzór umowy darowizny