08.06.2022

Rusza Program “Sportowe wakacje+”! W jego ramach Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej po raz 3. została krajowym operatorem organizacji obozów sportowych. Dzięki tej inicjatywie dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z aktywnego wypoczynku. Na to zadanie Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundacja LOTTO przeznaczą 15 mln zł.

To już 3. edycja Programu „Sportowe Wakacje+” i kolejne wsparcie Ministerstwa Sportu i Turystyki dla młodych ludzi w realizacji ich sportowych pasji w okresie wakacyjnym. Liczba złożonych wniosków dowodzi, że Program idealnie trafia w oczekiwania społeczne, dlatego zdecydowałem o zwiększeniu nakładów na jego realizację do rekordowych 50 mln zł – mówił o Programie Kamil Bortniczuk, Minister Sportu i Turystyki.

Dobra organizacja aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży to priorytet w okresie wakacyjnym. Liczba złożonych wniosków dowodzi, że Program idealnie trafia w oczekiwania społeczne, dlatego zdecydowałem o zwiększeniu nakładów na jego realizację do rekordowych 50 mln zł – mówił o Programie Kamil Bortniczuk, Minister Sportu i Turystyki.

Dobra organizacja aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży to priorytet w okresie wakacyjnym. Wierzę, że dzięki działaniom Fundacji LOTTO i wsparciu ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki wiele młodych osób ma przed sobą niezapomniane, aktywne wakacje – powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Szczegółowe informacje o Programie “Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO” na stronie: www.fundacjalotto.pl/sportowe-wakacje