30.11.2018

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy, że po ciężkiej pracy ekspertów i wielu godzinach szczegółowej weryfikacji wniosków, która trwała do późnych godzin wieczornych w dniu dzisiejszym tj. 30 listopada 2018., wyłoniliśmy 100 stypendystów w Programie Stypendialnym 100 na 100 im. H. Konopackiej i I. Matuszewskiego.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Państwa dokonań i wyników w nauce. Dziękujemy za wysiłek włożony w skompletowanie niezbędnej dokumentacji oraz niesłabnące zainteresowanie programem. Jednocześnie pragniemy poinformować, że oceniając każdy wniosek braliśmy pod uwagę nie tylko osiągnięcia naukowe, ale w równym stopniu również zaangażowanie społeczne oraz osiągnięcia wynikające z działalności w obszarach niezwiązanych z kierunkiem studiów. Przypominamy również, że decyzja o przyznaniu stypendium ma charakter ostateczny i nie przysługuje od niej odwołanie.

Do wszystkich osób, które wzięły udział w rekrutacji, w najbliższym czasie zostaną wysłane e-maile z krótką informacją o decyzji.

Lista stypendystów znajduje się na stronie programu “100 na 100”.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przesłane zgłoszenia, gratulujemy niesamowitych osiągnięć i dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników!

A więc zwycięstwo! Nic w tej chwili nie czułam oprócz wielkiej radości.
-Halina Konopacka
(po zdobyciu złotego medalu olimpijskiego dla Polski podczas Igrzysk IX Olimpiady w Amsterdamie, w 1928 roku)

Zarząd Fundacji LOTTO