Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiamy listę wszystkich organizacji biorących udział w II etapie Programu „odLOTTOwa jazda” wraz z liczbą przebytych kilometrów. Zgodnie z Regulaminem Konkursu „odLOTTOwa jazda 2022” o pierwszych trzech miejscach zdecydowała liczba przejechanych kilometrów do dnia 31.08.2022 r.

Miło nam poinformować, że Laureatami Programu „odLOTTOwa jazda 2022” zostały organizacje:
Nagroda za I miejsce – Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki, nagroda finansowa w wysokości 25 000 zł;
Nagroda za II miejsce – Fundacja Dla Dzieci Niepełnosprawnych “NADZIEJA”, nagroda finansowa w wysokości 20 000,00 zł;
Nagroda za III miejsce – Gmina Sulmierzyce, nagroda finansowa w wysokości 15 000,00 zł.

Zarząd Fundacji LOTTO postanowił przyznać nagrody dodatkowe dla wyróżniających się projektów i beneficjentów:
Nagroda Dodatkowa – Stowarzyszenie Kurs na Obrowo, nagroda finansowa w wysokości 10 000,00 zł;
Nagroda Dodatkowa – Fundacja Pomocy Dzieciom Humana, nagroda finansowa w wysokości 10 000,00 zł.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że Laureaci będą zobowiązani wykorzystać przekazaną przez Organizatora Konkursu Nagrodę tylko i wyłącznie na realizację projektu zgłoszonego w Konkursie

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej www.fundacjalotto.pl, gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje dotyczące naszych programów.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: kiwaszkiewicz@fundacjalotto.pl.