09.07.2021

Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiamy I turę wniosków, które pozytywnie przeszły ocenę formalną i merytoryczną w konkursie „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO 2021”. Z zakwalifikowanymi organizacjami skontaktujemy się drogą elektroniczną na podany we wniosku adres mailowy celem dopełnienia formalności pozwalających na przekazanie środków dofinansowania.

Informujemy, że zgodnie z regulaminem naszego konkursu składanie wniosków możliwe będzie do 31 października 2021 r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na jego realizację . W dalszym ciągu przyjmujemy wnioski na obozy planowane do 31 grudnia 2021 r. Wnioski o dofinansowanie składać można w każdym momencie trwania konkursu.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej www.fundacjalotto.pl, gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje dotyczące naszego programu.

Wyniki konkursu „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO 2021”