Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy, że po wnikliwej pracy ekspertów oraz wielu godzinach szczegółowej weryfikacji wniosków, w dniu dzisiejszym tj. 31sierpnia 2021 r., wyłoniliśmy 65 stypendystów w Jubileuszowym Programie Stypendialnym 65 na 65.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Państwa dokonań i wyników w nauce. Dziękujemy za wysiłek włożony w skompletowanie niezbędnej dokumentacji oraz niesłabnące zainteresowanie programem. Jednocześnie pragniemy poinformować, że oceniając każdy wniosek braliśmy pod uwagę nie tylko osiągnięcia naukowe, ale również zaangażowanie społeczne oraz osiągnięcia wynikające z działalności w obszarach niezwiązanych z kierunkiem studiów. Przypominamy również, że decyzja o przyznaniu stypendium ma charakter ostateczny i nie przysługuje od niej odwołanie.

Podpisanie umowy stypendialnej nastąpi podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Fundację LOTTO w październiku 2021 r.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przesłane zgłoszenia, gratulujemy niesamowitych osiągnięć i dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników!

Zarząd Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej

WYNIKI REKRUTACJI

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia do Jubileuszowego Programu Stypendialnego 65 na 65.

Zarząd Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej zdecydował o wsparciu 65 studentów.

Lista stypendystów