08.08.2023

Zapraszamy do wyjątkowego udziału w tegorocznej edycji Warsaw Jumping 2023 organizowanej w dniach 14-17 września. Wydarzenie to, realizowane w otoczeniu unikalnej architektury warszawskiego Toru Służewiec, wpisze się w kalendarz najważniejszych sportowych wydarzeń w 2023 roku, przyciągając uwagę nie tylko świata jeździeckiego, ale także biznesu, kultury i polityki. Nasza Fundacja po raz kolejny podejmuje się misji zabezpieczenia wolontariatu – serdecznie zapraszamy do współpracy w tym zakresie.

Wolontariuszem może być osoba, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych lub osoba, która ukończyła 16 lat i posiada pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w wydarzeniu w charakterze wolontariusza.

Jakie zadania będą na Was czekać podczas wolontariatu? Wolontariusze będą pomagać w obsłudze technicznej, dekoracji zawodników oraz obsłudze recepcji, w tym recepcji strefy VIP. Obsługa techniczna będzie obejmować pomoc zawodnikom i luzakom podczas rozładunku i załadunku, pomoc w przygotowaniu terenu, ustawianie, zwożenie przeszkód, opieka nad kwiatami, pomoc kierownikowi stajni, kontrola i utrzymywanie porządku w stajni i wiele innych ważnych zadań.

Jeżeli chcesz wziąć udział w Wolontariacie podczas wydarzenia Warsaw Jumping 2023 zapoznaj się z  materiałami na stronie: www.fundacjalotto.pl/wolontariat-warsaw-jumping-2023/

Dołącz do naszego zespołu i przeżyj fantastyczną przygodę!

Więcej informacji: warsawjumping.com