24.05.2023

Z świętowaniem Dnia Dziecka nie czekamy do 1 czerwca! W minioną niedzielę (21 maja) wolontariusze i pracownicy Fundacji LOTTO mieli okazję zaangażować się w organizację ogromnego wydarzenia, jakim był piknik na warszawskim Torze Służewiec. Impreza prowadzona przez Totalizator Sportowy – naszego fundatora – przebiegła w fantastycznej atmosferze. W programie zapewniono wiele atrakcji dla młodszych i starszych dzieci pracowników z warszawskich oddziałów Totalizatora Sportowego. Uczestnicy mogli skorzystać m.in. ze ścianki wspinaczkowej, różnych wyścigów, kącika artystycznego, trampolin, dmuchańców i animowanych zabaw. To wszystko wsparła piękna, słoneczna pogoda. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej.

To nie koniec naszych wiosennych aktywności związanych z akcjami dla dzieci. 27 maja nasze fundacyjne stoisko znajdziecie na Pikniku Olimpijskim, a 3 czerwca na Pikniku organizowanym w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Do zobaczenia!