02.06.2023

27 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 24. Pikniku Olimpijskim, który miał miejsce w warszawskim Parku Kępa Potocka. Na naszym fundacyjnym stosiku podczas wydarzenia organizowanego przez Polski Komitet Olimpijski dzieci, młodzież, a także dorośli mieli do wyboru wiele atrakcji. Przez cały czas trwania pikniku wszystkie przygotowanie aktywności cieszyły się ogromną popularnością!

Aktywności, z których można było skorzystać na stanowisku przygotowanym przez Fundację LOTTO to:

– ruchoma ścianka wspinaczkowa,
– tenis stołowy,
– tor przeszkód dla najmłodszych,
– szachy xxl,
– stoisko z kolorowankami,
– rzut oszczepem (ścianka z celami różnej trudności i oszczepy – zarówno piankowe dla najmłodszych jak i plastikowe dla starszych),
– strefa relaksu (leżaki, pufy, cień pod parasolami),
– strefa kreatywnego budowania (plastikowe patyczki dla najmłodszych, metalowe skręcane konstrukcje dla starszych),
– wyścigi zdalnie sterowanych żaglówek.

Dziękujemy uczestnikom za fantastycznie i aktywnie spędzony czas. Do zobaczenia!