09.06.2021

Uwaga studenci! Przypominamy, że nadal trwa nabór do „Jubileuszowego programu stypendialnego 65 na 65”. Studenci kierunków ścisłych, technicznych oraz technologiczno informatycznych mogą ubiegać się o roczne stypendium w wysokości 18 000 zł oraz 3-miesięczny staż w Totalizatorze Sportowym!

Nabór do programu kończy się 30 czerwca 2021 r.
Regulamin i szczegóły dostępne są na stronie: https://www.fundacjalotto.pl/65/
Zachęcamy do składania wniosków!

Informacje o Programie: z okazji jubileuszowych obchodów 65-lecia istnienia spółki Totalizator Sportowy, Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej wraz ze swoim Fundatorem Totalizatorem Sportowym powołała „Jubileuszowy Program Stypendialny 65 na 65”.
Program skierowany jest do 65-ciu studentów, wyróżniających się wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem w projekty naukowe. Dodatkowo 10-ciu spośród nich otrzyma szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego podczas 3-miesięcznego stażu w Totalizatorze Sportowym. Celem Programu jest wsparcie finansowe studentów, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami wzmocnią polskie przedsiębiorstwa.
Program Stypendialny jest wspólną inicjatywą Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej i Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. i został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.