28.08.2018

Fundacja LOTTO uruchomiła kolejny konkurs grantowy dla pracowników Totalizatora Sportowego. To już 10. edycja programu „KUMULACJA DOBREJ WOLI”. Na pomysły wolontariuszy czekamy do 16 września br.

Do programu mogą się zgłosić minimum 3-osobowe zespoły złożone z pracowników Totalizatora Sportowego, kolektorów sieci własnej i spółek z jego grupy. Wnioski o dofinansowanie są przyjmowane wyłącznie poprzez generator, który znajduje się na stronie www.fundacjalotto.pl/wolontariat-pracowniczy/, w terminie do dnia 16 września 2018 r. do godz. 24.00.

Szczegóły konkursu, harmonogram i regulamin programu znajduje się na stronie Fundacji w zakładce partnerstwa społeczne / wolontariat pracowniczy. Projekty zgłoszone do jubileuszowej 10. edycji będą mogły być realizowane do końca stycznia 2019 r. Dotyczyć mogą wsparcia na rzecz wybranych organizacji, czy instytucji lub ich podopiecznych potrzebujących pomocy, a także osób indywidualnych. Autorzy projektów wybranych przez Kapitułę Konkursu otrzymają granty w wysokości do 3 000 zł. Zapraszamy wszystkich do zgłaszania swoich pomysłów na udzielanie wsparcia innym potrzebującym. Nie brakuje ich w każdym środowisku, wystarczy rozejrzeć się dookoła. Każda pomoc się liczy i na pewno warto pomagać.