20.11.2020

Etap VI

Szanowni Państwo,
poniżej przedstawiamy wyniki naboru VI tury wniosków do Programu „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO”. Zakwalifikowane Organizacje zostały powiadomione drogą elektroniczną, zgodnie z obowiązującym Regulaminem Programu.

Informujemy, że zgodnie z Regulaminem nasz Konkurs realizowany będzie do
30listopada 2020 r. W dalszym ciągu przyjmujemy wnioski na obozy planowane do 31 grudnia 2020 r. Wnioski będą rozpatrywane zgodnie z kolejnością zgłoszeń.W przypadku wnioskowania o refundację kosztów obozu, który odbył się przed dniem złożenia wniosku, termin składania aplikacji o dofinansowanie w ramach konkursu, upłynął z dniem 31października 2020 r.

W związku z opinią prawną, którą Fundacja LOTTO otrzymała z Ministerstwa Sportu Departament Sportu dla Wszystkich  prosimy aby wszyscy Organizatorzy obozów, które będą organizowane od połowy listopada do końca grudnia 2020, zgłosili obozy do właściwego Związku Sportowego i uzyskali od nich poświadczenie przyjęcia zgłoszenia zgrupowania sportowego w danym miejscu i terminie. Poświadczenie prosimy dołączyć do składanego wniosku w części Załączniki i przesłać na adres hbator@fundacjalotto.pl .

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej https://www.fundacjalotto.pl/, gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje dotyczące naszego Programu.

Wyniki naboru Programu „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO”