Etap IV

Szanowni Państwo,
poniżej przedstawiamy wyniki naboru IV tury wniosków do Programu „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO”. Zakwalifikowane Organizacje zostały powiadomione drogą elektroniczną, zgodnie z obowiązującym Regulaminem Programu.

Na realizację programu Fundacja LOTTO im. H. Konopackiej przeznaczyła kwotę 5 619 739,74 zł

Informujemy, że zgodnie z Regulaminem nasz Konkurs realizowany będzie do 31 października 2020 r. W dalszym ciągu przyjmujemy wnioski na obozy planowane do 31 grudnia 2020 r. Wnioski o dofinansowanie składać można w każdym momencie Konkursu. W przypadku wnioskowania o refundację kosztów obozu, który odbył się przed dniem złożenia wniosku, termin składania aplikacji o dofinansowanie w ramach konkursu, upływa z dniem 31padziernika 2020 r.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej https://www.fundacjalotto.pl/, gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje dotyczące naszego Programu.

Wyniki naboru Programu „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO”