13.02.2019

Rozsiądźcie się wygodnie i rozważcie naszą propozycję – szczególnie jeśli działacie w organizacji społecznej. Fundacja Lotto ma do oddania:

• dwa fotele i jedno krzesło obrotowe – kolor pomarańczowy, skóra ekologiczna;
  • jedną sofę i dwa krzesła obrotowe – kolor czarny, skóra ekologiczna.

Wszystkie meble w dobrym stanie technicznym. Fotele pomarańczowe noszą widoczne ślady użytkowania. Ww. zestaw chętnie przekażemy bezpłatnie organizacji prowadzącej działalność społeczną.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie wiadomości na adres: fundacja@fundacjalotto.pl wraz z informacją o profilu prowadzonej działalności oraz celowości wykorzystania mebli. Decyzję o ich przekazaniu wybranej organizacji podejmiemy po analizie zgłoszeń – przyjmujemy je do 18 lutego (poniedziałek).