20.10.2023

Wielkim sukcesem zakończył się „Rodzinny piknik sportowy z Fundacją LOTTO”, który odbył się 7 października w Katowickim Parku Leśnym. Bieg Coopera, prawie 50 różnorodnych stoisk sportowych i edukacyjnych, rozmowy ze znanymi sportowcami, niespodzianki dla osób w każdym wieku, radość, mnóstwo uśmiechów – to właśnie tak zapamiętamy to wydarzenie.

Motywem przewodnim pikniku była sportowa integracja międzypokoleniowa. Udało nam się osiągnąć wymarzony cel! W pikniku wzięły udział i zaangażowały się w aktywności sportowe dzieci, młodzież, ale też ich rodzice i dziadkowie. Każdy uczestnik otrzymywał książeczki, w których zdobywał stempelki dokumentujące zaliczenie kolejnych aktywności. Nagrodą były medale – co pół godziny odbywały się ceremonie wręczenia nagród z fanfarami, w których brali udział przedstawiciele różnych pokoleń.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację tego wydarzenia podmiotom, w szczególności Fundacji AZS, AZS AWF Katowice , Zakładowi Zieleni Miejskiej Katowice, Grupie Jurajskiej GOPR, Pogotowiu Eksulap Zabrze, Ochotniczej Straży Pożarnej w Katowicach-Zarzeczu.

Szczególne ukłony należą się wolontariuszom – pracownikom Totalizator Sportowy , którzy okazali nam nieocenioną pomoc na każdym etapie. Dziękujemy, że byliście z nami!

Foto: Michał Walusza