22.12.2022

Nasza Fundacja była Partnerem kolejnej edycji Wioślarski Tytan Warszawy, zawodów których Wielki Finał odbył się 14 grudnia w Szkole Podstawowej nr 85 im. Benito Jaureza w Warszawie. W imprezie wzięło udział blisko 350 dzieci, z 44 szkół, z 11 dzielnic. Przełożyło się to na 40 wyścigów co dało kilka godzin solidnego wiosłowania.

Najlepsza okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 112 (Dzielnica Białołęka), która wygrała ufundowany przez nas profesjonalny ergometr wioślarski Concept2. Serdecznie gratulujemy!

Wioślarski Tytan Warszawy to autorski program Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie, najstarszego stowarzyszenia sportowego w Polsce (rok. zał. 1878). W tegorocznych eliminacjach brało udział ponad 2.000 dzieci z 68 szkół podstawowych z 11 dzielnic Warszawy.