04.01.2021

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej razem z Ministerstwem Edukacji i Nauki przygotowała propozycję dla dzieci i młodzieży szkolnej na rozpoczynające się ferie zimowe. #FerieBezNudy to akcja mająca na celu wsparcie rodziców i opiekunów w zorganizowaniu dzieciom czasu wolnego w domu, z wykorzystaniem nowoczesnej platformy internetowej www.feriebeznudy.pl.

Propozycje zajęć online przygotowali znani influencerzy, gamerzy i sportowcy. W trakcie najbliższych dwóch tygodni na platformie pojawi się ponad 100 filmików w kilkunastu kategoriach. Zajęcia zostały dopasowane do aktualnych zainteresowań młodego pokolenia.

Na liście propozycji znalazły się warsztaty sportowe, taneczne, aktorskie, wokalne, fotograficzne czy rysunkowe. Nie zabraknie także zajęć twórczych związanych z tworzeniem animacji, vlogowaniem czy nauką DJ-owania. Fani gier zarówno planszowych jak i komputerowych także znajdą coś dla siebie.

Codziennie o 14:00 będą odbywać się także spotkania na żywo z twórcami internetowymi.  

Sytuacja pandemiczna nie sprzyja wyjazdom i spotkaniom z rówieśnikami. Mimo to, życzymy wszystkim uczniom odpoczynku. Niech czas spędzony w domu będzie dla nich ciekawy, inspirujący a przede wszystkim bezpieczny. Tylko w ten sposób możemy pokonać pandemię i wrócić do tak wyczekiwanej normalności.

Zachęcamy wszystkich uczniów do skorzystania z propozycji Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej, której fundatorem jest Totalizator Sportowy.