04.10.2022

Na początku września odbył się wyjazd szkoleniowy 10. edycji Programu „Kumulacji Aktywności”. Mieliśmy wyjątkową przyjemność gościć Mistrzów Sportu w Jachrance k. Warszawy.

Po oficjalnym rozpoczęciu jubileuszowej edycji Programu odbyły się liczne szkolenia dla trenerów, którzy przez kolejne 10 miesięcy będą prowadzić zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 11-15 lat, w szczególności tej nieaktywnej sportowo. W czasie wyjazdu nie zabrakło także części sportowo-integracyjnej! Sportowcy mieli okazję poczuć się jak uczestnicy własnych zajęć i wziąć udział w grze terenowej z wieloma ciekawymi konkurencjami.

Co więcej, podczas wyjazdu odbyła się uroczysta gala z okazji dziesięciolecia „Kumulacji Aktywności”. Razem z Mistrzami Sportu z poprzednich edycji Programu podsumowaliśmy nasze dotychczasowe działania, rozmawiając o możliwościach i kierunkach rozwoju na kolejne lata.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przez wszystkie lata realizowali zajęcia oraz wspomagali nas w sportowej aktywizacji dzieci i młodzieży!
Więcej informacji o całym programie zainteresowani znajdą na stronie: https://www.fundacjalotto.pl/kumulacjaaktywnosci/.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia (foto: Ewa Milun-Walczak)