15.02.2022

Czy wiecie, że w zeszłym roku nasze wakacje trwały aż kilka miesięcy? Dla Zespołu Fundacji LOTTO to nie był jednak czas wypoczynku, ale aktywnej pracy nad programem “Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO 2021”. Dotychczas dzieliliśmy się wybranymi widokówkami z wspieranych akcji obozowych. Teraz prezentujemy kluczowe, podsumowujące dane.

Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO 2021 to:
– 515 zrealizowanych obozów sportowych,
– ponad 19000 uczestników z różnych regionów Polski,
– 1638 trenerów zaangażowanych do prowadzenia zajęć programowych,
– ponad 40 konkurencji sportowych,
– budżet wynoszący 15 milionów złotych sfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundację LOTTO.

To tylko najważniejsze liczby i statystyki. Po więcej zapraszamy do filmu, który przedstawia wybranych uczestników i obrazowo przybliża charakter całego programu. Dziękujemy wszystkim osobom i organizacjom, które przyczyniły się do jego realizacji. Razem jesteśmy po stronie aktywnego rozwoju!