03.09.2018

W dniach 1 i 2 września 2018 r. w Rybienku Leśnym odbyło się szkolenie Mistrzów Sportu, którzy w 6.edycji programu Kumulacja Aktywności od września br. do 31 maja 2019 r. poprowadzą bezpłatne zajęcia dla młodzieży w 50 miejscowościach w Polsce. Obok przekazania byłym sportowcom technicznych informacji dotyczących realizacji programu miał miejsce ciekawy wykład pt. „Emocjonalny autopilot czyli prawdopodobnie najszybszy i najlepszy sposób na usprawnienie umiejętności komunikacyjnych” poprowadzony przez akredytowanego coacha ACC, członka światowej organizacji coachingowej ICF – założyciela Akademii Komunikacji i Wizerunku i psychologa Marcina Mańkę, który podczas ćwiczeń praktycznych zachęcił do współudziału w wykładzie sportowców.

Na zakończenie szkolenia sportowcy obejrzeli film o Halinie Konopackiej – zdobywczyni pierwszego, złotego medalu olimpijskiego dla Polski w rzucie dyskiem podczas igrzysk IX Olimpiady w Amsterdamie w 1928 r.

Trzymamy kciuki, by taki sam uśmiech jak u sportowców na szkoleniu, był na twarzach uczestników zajęć 6 edycji KUMULACJA AKTYWNOŚCI.