18.09.2020

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej zaprasza do udziału w programie WOLONTARIATU nowego wydarzenia jeździeckiego – WARSAW JUMPING 2020. Zawody odbędą się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w dniach 30.09 – 4.10.2020.

Możliwość poznania najlepszych polskich zawodników, obserwowania zawodów jeździeckich od kulis i praca w świetnym zespole, która daje mnóstwo satysfakcji – oto, co Was czeka w programie WOLONTARIAT WARSAW JUMPING 2020.

REKRUTACJA DO PROGRAMU TRWA do 22 WRZEŚNIA 2020 r.

Wyrusz w niesamowitą podróż jako wolontariusz WARSAW JUMPING wraz z innymi miłośnikami jeździectwa, którzy nie boją się wyzwań!

Gwarantujemy pracę z ludźmi pełnymi pozytywnej energii i chęci do działania. Będzie to niesamowita przygoda ze wspaniałą atmosferą. Nie może Cię zabraknąć!

Aby zostać wolontariuszem, wystarczy mieć ukończone 16 lat oraz w terminie do 22 września:
1. Zapoznać się z Regulaminem Programu Wolontariat WARSAW JUMPING
2. Wypełnić e-formularz zgłoszeniowy dostępny na https://wnioski.fundacjalotto.pl/

(instrukcja wypełnienia formularza dostępna pod adresem: www.fundacjalotto.pl/wolontariat-warsaw-jumping/)

WAŻNE! Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę opiekuna prawnego.

Po wykonaniu tych kilku prostych kroków należy zaczekać na odpowiedź zwrotną od koordynatorek Programu Wolontariat. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 24 września.

Wszystkie szczegóły znaleźć można na www.warsawjumping.pl