Informacje o akcji

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że aplikacja konkursu „odLOTTOwa jazda” zostanie uruchomiona w nocy z 23 na 24 czerwca 2019 r. Prosimy o zapoznanie się ze wskazówkami dotyczącymi prawidłowego korzystania z aplikacji.
W sprawach dotyczących funkcjonowania aplikacji prosimy o kontakt pod adresem mailowym odlottowajazda@gmail.com . Na każdą wiadomość odpowiemy, przypominamy jednak, że pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Pamiętajmy, że ideą akcji jest połączenie aktywności fizycznej z niesieniem pomocy. Każda z organizacji biorących udział w Konkursie ma szansę wygrać nagrodę w wysokości 100 000 zł.

UWAGA! ZMIANY W REGULAMINIE.

Zespół Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej

Miło nam poinformować, że do II etapu 3. edycji Programu „odLOTTOwa jazda” zakwalifikowało się aż 45 organizacji.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Aplikacja odLOTTOwa jazda:

Co należy zrobić:

1) pobrać aplikację fundacji
2) zarejestrować się
3) wybrać organizację
4) wyjeżdżać kilometry na rzecz wybranej organizacji.

Rywalizacja właściwa będzie możliwa od 24 czerwca do 30 września 2019 r.
Zachęcamy do pobrania plakatu, który znajduje poniżej.
Czy pobijemy rekord z zeszłego roku?
Wszystkim życzymy powodzenia, do zobaczenia na trasie!

WSKAZÓWKI:

• Prosimy o dokładne sprawdzanie, czy działają Państwo na aktualnych wersjach aplikacji (informacje o aktualnych wersjach dostępne są na sklepie Play oraz App Store)
  • Przejazdy w I części II etapu Programu zostały osobno podliczone i będą osobno rozliczane (patrz Regulamin). W aplikacji I część wyjeżdżonych kilometrów nie będą widoczna.
  • W aplikacji dodano tryb offline, dzięki czemu można rozpocząć, kontynuować i zakończyć jazdę bez konieczności korzystania z internetu, a wszystkie treningi zostaną dodane do puli organizacji po połączeniu z internetem.
  • W aplikacji następuje częstsze pobieranie danych lokalizacyjnych, dzięki czemu przejazdy są obliczone jeszcze dokładniej.
  • Dodano okna pomocy dla ustawienia optymalizacji baterii i działania aplikacji w tle, na wybranych modelach telefonu.

Program „odLOTTOwa jazda”ma na celu przede wszystkim promowanie aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego.Ideą akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez umożliwienie im włączania się do akcji i wyjeżdżanie kilometrów na rowerze, na rzecz jednej z organizacji zakwalifikowanej do konkursu.Udział w akcji mogą wziąć organizacje non-profit, podmioty nie prowadzące działalności gospodarczej, organizacje i instytucje działające na rzecz dobra publicznego oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą, jednak nie nastawione na osiąganie zysku. Projekt będzie realizowany w dwóch etapach, w okresie maj–wrzesień br.
W pierwszym etapie zgłaszane są inicjatywy społeczne, których tematyka musi być zgodna z celami statutowymi Fundacji LOTTO. Drugi etap to rywalizacja właściwa (czerwiec-wrzesień br.), czyli pokonywanie kilometrów na rowerach, na rzecz wybranych inicjatyw. Wygrywa organizacja, która zbierze na swoim koncie najwięcej kilometrów.

odLOTTOwa jazda:

• Termin 29.04.2019 r. – 30.09.2019 r. (w tym wyjeżdżanie kilometrów czerwiec-wrzesień br.),
  • Liczba uczestników – ponad 12 000 uczestników (w poprzedniej edycji programu),
  • Przejechane kilometry – ponad 11 000 000 km na rowerze (w poprzedniej edycji programu),
  • Zasięg wydarzenia ogólnopolski,
  • Uczestnictwo bezpłatne,
  • Główne cele: promowanie aktywności fizycznej i wrażliwości społecznej,

Pobierz logo:

Pobierz infografikę:

odLOTTOwa jazda

Ambasadorzy akcji

Rafał Wilk

- Ambasador Programu ‘odLOTTOwa jazda’;
- polski żużlowiec i trener żużlowy, który w 2006 roku miał wypadek, lecz nie poddał się i od kilku lat reprezentuje Polskę jeżdżąc na handbike’u - rowerze z napędem ręcznym;
- kolarz ręczny;
- trzykrotny Mistrz (2012, 2016 r.) i V-ce Mistrz Paraolimpijski (2016 r.);
- pięciokrotny Mistrz Świata, czterokrotny zdobywca Pucharu Świata oraz Pucharu Europy;
- pięciokrotnie znalazł się na pierwszym miejscu rankingu UCI (ranking kolarski).

Jeśli chcesz, to znajdziesz sposób, jeśli nie to znajdziesz powód – to hasło świetnie wpisuje się w naszą akcję, która zachęca to aktywizacji społeczeństwa.

HARMONOGRAM – 3. edycja odLOTTOwa jazda

29.04.2019 r. Start projektu – rejestracja wniosków
  22.05.2019 r. Zakończenie naboru wniosków
  Do 30.05.2019 r. Ogłoszenie wyników (lista zakwalifikowanych podmiotów)