19.10.2022

Wrzesień był dla nas miesiącem wyzwania RakReaton 2022. Nasi Wolontariusze zaangażowani byli w zbieranie kilometrów na rzecz dzieci chorych onkologicznie. Cóż to był za miesiąc! Wolontariusze Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej zebrali łącznie 99 536,2 kilometry. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym – nie byłoby to możliwe bez Was!

Dzisiaj odbyło się podsumowanie całej akcji. Z uwagi na zebranie miliona kilometrów jako partner akcji przekazaliśmy czek prezes Fundacji Na Ratunek, Annie Apel, w wysokości 60 tys. zł na rzecz dzieci chorych na nowotwory. Wręczyliśmy naszym zespołom dyplomy, zaś 5 najaktywniejszych zostało uhonorowanych nagrodą w wysokości 3 tys. zł na realizację projektów wolontariackich związanych z onkologią dziecięcą.

Mamy nadzieję, że w następnej edycji przebijemy próg 100 tysięcy kilometrów. Do zobaczenia za rok!